Rokytnice nad Jizerou - Krakonošova zahrada

 

Pilotní projekt Krakonošova zahrada, vznikl z iniciativy Infocentra ROKY, z potřeby rozšířit služby volnočasových aktivit pro návštěvníky Rokytnice nad Jizerou a místních občanů. Projekt vznikl za podpory vedení školy, rady města Rokytnice nad Jizerou, Sdružení pro rozvoj turistického ruchu a Domu dětí a mládeže pod střechou.

A nyní konkrétně ke Krakonošově zahradě. Na ploše školního hřiště v Rokytnici nad Jizerou – dolní náměstí, vyroste od 6.7. – 31.8. 2007 park zahradních her. Najdete tu Petangue, Kroket, Paintball arénu, hřiště na volejbal, nohejbal, přehazovanou, badminton, čtyřkolky, stolní tenis, kuše, dráhu na tříkolky, překážkovou dráhu na kola, pískoviště, houpačky, prohazovačky, chůdy, letní lyže, kuličky atd. K tomu všemu je připraveno občerstvení. K dispozici je též tělocvična s dalšími možnostmi kolektivních her. Některé atrakce jsou za poplatek. Všichni jste srdečně zváni! Tříkolky a kola si vezměte s sebou.

V Krakonošově zahradě se během prázdnin budou konat turnaje v Petangue a v Kroketu. Na objednávku zajistíme v přírodě Paintballovou bitvu nebo ďábelské jízdy na čtyřkolkách. Také plánujeme diskotéky pod širým nebem a večery s živou muzikou. Kéž nám Krakonoš přičaruje pěkné slunečné počasí.

Akce v Krakonošově zahradě ?

Pravidla hry Petangue »

Pravidla hry Kroket »

Zpět na hlavní stránku »